Kursy infografiki

Kursy infografiki

21 marca 2018 Wyłącz przez Regina

Kursy inforgrafiki przeznaczone są dla osób, które mają zamiar pracować z obrazem. Szkolenia tego typu przejść można na wielu poziomach – rozpoczynając od tych zupełnie podstawowych a na wysoce zaawansowanych kończąc. Przy zaawansowanych kursach z zakresu infografiki wymagana jest tez co najmniej podstawowa wiedza i zakres umiejętności z działu grafiki.

Co jest potrzebne osobom, które chciałaby odbyć kurs z zakresu infografiki? Kursanci powinni przede wszystkim cechować się umiejętnością logicznego i analitycznego myślenia. Będzie to niezwykle ważne już przy podejściu do zadań od strony praktycznej. Dużym atutem będzie także zmysł artystyczny – infografika to bowiem w dużej mierze operowanie obrazem, warto jest zatem znać podstawowe zasady i zależności z zakresu plastyki.

samochodowa.city-traffic.com.pl

Kursy infografiki składają się zazwyczaj z dwóch części. Na początku kursanci przechodzą etap czysto teoretyczny, podczas którego przekazywana im jest wiedza. W drugim etapie mogą już ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności.

http://www.mtlumaczenia.pl/rosyjski coaching rozwojowy