Inteligentne światła w samochodzie

Nowinki technologiczne ostatnich pięciu lat w dziedzinie motoryzacji to długa lista ciekawych propozycji, które nie mają końca. Choć rok 2016 dopiero się rozpoczął już można wyliczyć wiele historycznych odkryć. Niewątpliwie świat zmienia się w tej dziedzinie zdecydowanie na lepsze. Wszystko zmierza w kierunku polepszenia komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa.

Luksus oraz elegancja, też ma znaczenie. Niemniej jednak to polepszenie warunków na drodze wygrywa wszelkie rankingi. Zatem warto wyliczyć wszystkie te elementy, które już powstały, ale też te będące na etapie testów i badań. Wśród nich znajduje się wiele opcji usprawniających działanie świateł.

Dobre doświetlenie drogi jest szczególnie istotne podczas długich podróży, kiedy kierowca ma opóźnione reakcje. Z tego względu warto wyszczególnić system doświetlania zakrętów. Dzięki temu dodatkowemu źródle światła możliwe jest wczesne dostrzeżenie konturu drogi. Uruchamianie systemu jest bardzo proste, bowiem załącza się w momencie wykonywania manewru.

https://www.lumixen.pl/oczka-do-wbudowania-led-point